2017 m. kovo 24 d., penktadienis

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017

Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2017 daug dėmesio skyrėme pokalbiams su vaikais apie tai, kas yra draugas ir ką reiškia draugauti, kaip susirasti draugų ir kaip juos išsaugoti. Drauge su vaikais žiūrėjome filmukus „For the birds“ ir „Partly cloudy“, kuriuose ryškiai ir suprantamai parodomos draugystės ir patyčių problemos. Aptarėme jų veikėjų elgesį. Atradome žodį „ištikimybė“. 

Tėveliai, išgirdę savaitės temą, pasiūlė pažiūrėti video: https://www.youtube.com/watch?v=wN6EpToGQIw ,  kuriame, pasirodo, nusifilmavo ir mums pažįstami vaikai.

Žaidėme daug bendrų žaidimų, padėjusių atrasti daug tarpusavio panašumų ir daug mus skiriančių bruožų, kurie mus nepadaro nei geresniais, nei blogesniais, o būtent tais, kuo esame, t.y. Jonu, Monika ar Auguste.

Savaitei baigiantis vaikai nupiešė ir aprašė savo sugalvotų veikėjų draugystės istorija, kuriose draugavo ne tik vaikai ar gyvūnai, bet net ir obelis su obuoliu.

Įsimintiniausiu savaitės momentu tapo draugystės istorijų ritinio išvyniojimas, kai patys vaikai nustebo, kaip daug skirtingų spalvingų istorijų „sulipo“ į vieną „didelį draugystės takelį“, o mažųjų istorijoms išaugo kojelės :)

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „for the bird“     Vaizdo rezultatas pagal užklausą „partly cloudy“ 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą