2021 m. sausio 19 d., antradienis

Vadovo veiklos ataskaitos 

 


 


 

4 komentarai:

 1. 2020 m.Bražuolės darželio vadovo ataskaita puikiai atspindi vaikų veiklą ir įgyvendinimą programos, ypač sunkiu karantino laikotarpiu. Labai dżiaugiamės nauju inventoriu vaikams lauke, auklėtojų ir darbuotojų darbu ir požiūriu į vaiką. Tikimès, kad jau 2021 m. vaikai galès ir toliau džiaugtis bùreliais (ypač anglų k.
  ) ir geru laiku darželyje.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Direktorės veiklos ataskaitą vertinu labai gerai. Tai žmogus, kuris net tik puikiai dirbą savo darbą, bet ir telkia bendruomenę. Linkiu neišblėstančios energijos, entuziazmo ir visokeriopos sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagu, kad pavyko sukurti saugesnę aplinką vaikams lauko žaidimams ir labai gaila, kad dėl karantino sąlygų tenka nemažai ko atsisakyti. Bendrai kalbant esame už tai, kad vaikai kuo daugiau tobulėtų - tokie užsiėmimai kaip anglų kalba, papildoma sportinė veikla ir kita užklasinė veikla yra puiku, manau, kad nemaža dalis tėvų po darželio vaikus veda į papildomus užsiėmimus, tad galbūt būtų galima padaryti kokią apklausą ir kartą į savaitę papildomai suorganizuoti pvz. kažkios sporto šakos kaip gimnastika, aikido, karate ar kitokį būrelį, juk daug patogiau visiems būtų viskas vietoje, o pinigėliai ar vienur ar kitur būtų paskirti. Bendrai žiūrint esame patenkinti 2020 metų nuveiktais darbais.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Bražuolės lopšelio-darželio direktorės Aldonos Malaitytės 2020 metų veiklos ataskaitą vertiname labai gerai. Joje aprašytos užduotys ir jų rezultatai tikrai įvykdyti. Smagu matyti kieme naują žaidimo inventorių, tvarkingą darželio bei grupių aplinką. Didelis ačiū ne tik darželio vadovei, o ir kiekvienos grupės auklėtojoms ir jų padėjėjoms, kadangi jų puikiu darbu, bendravimu su vaikais ir jų tėvais pasiekiami puikūs lopšelio-darželio rezultatai. Mes džiaugiamės, kad turime galimybę lankyti šį darželį.

  AtsakytiPanaikinti